امروز: یکشنبه 30 دی 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود تحقیق استروییدهای خوراکی

دانلود تحقیق استروییدهای خوراکی دسته: تربیت بدنی
بازدید: 7 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 14 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 5

GHB یا Gamma Htdroxybutyrate یك محصول متابولیسمی طبیعی است و از خانواده GABA یا GammaAminobutyrate)) می باشد GHBیك مكمل تجاری آزاد بود تا اینكه به وسیله ی FDA در سال 1990 ممنوع شد ماده این دارو تاثیرات مفید و سودمند زیادی را به همراه دارد اما توسط پرورش اندام كاران و ورزشكاران حرفه ای معمولا استفاده می شود ، زیرا

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

GHB یا Gamma Htdroxybutyrate یك محصول متابولیسمی طبیعی است و از خانواده GABA یا Gamma-Aminobutyrate)) می باشد . GHBیك مكمل تجاری آزاد بود تا اینكه به وسیله ی FDA در سال 1990 ممنوع شد . ماده این دارو تاثیرات مفید و سودمند زیادی را به همراه دارد اما توسط پرورش اندام كاران و ورزشكاران حرفه ای معمولا استفاده می شود ، زیرا مواد و درجه ی هورمون رشدی را به مقدار عظیم می تواند زیاد كند . GHB باعث عاملی می شود كه رشد و افزایش هورمون رشد را تا 16 برابر بالا می برد . متاسفانه رشد درجه ی استعمال آن همراه یك افزایش پرولاكتین می باشد . این افزایش پروكلاتین باعث عكس نمودن تاثیرات مثبت ازدیاد استعمال این دارو می باشد . 
این موضوع احتمالا توضیح می دهد كه چرا خیلی از ورزشكاران رشد كمی از عضله توسط مصرف این دارو دارند . برعكس ، خیلی از پرورش اندام كاران عقیده دارند كه این دارو (
GHB ) تاثیرات بالای عملكرد مشخص و قطعی برای كاربرد و استعمال ورزشكاران به همراه دارد . 
خیلی ها از افزایش عضلات بدنی خشك و بدون چربی و قوی گزارش داده اند . گروهی از مصرف كنندگان هیچ توده ی عضلانی را دریافت نمی كنند یا افزایش قدرتی را احساس نمی كنند اما معتقد اند كه 
GHB به چربی ها خسارت خوبی وارد می كند و از طرفی دیگر غیر از اینكه رشد و افزایش هورمون های رشد را باعث می شود آثار مثبت دیگری از GHB وجود دارد كه توسط ورزشكاران مفید و سودمند ، قابل استفاده است و می تواند امتحان كنند . 
نخست 
GHB به عنوان یك داروی كمكی خواب حائز اهمیت است . یك دوز مصرفی پائین این دارو باعث وضعیت و حالت تمدد اعصاب می شود كه خیلی خوشایند است و از طرفی دیگر به همراه خود خواب ملایمی را می آورد . حتی یك دوز مصرفی بالای این دارو تاثیرش را تشدید می كند و البته زمانی كه می خواهد وارد دوران ریلكس شود ، این دارو به او كمك می كند . 
GHB داروی كمكی در مدت زمان اثر و به حركت و جریان در آوردن آرام خواب مثل یك موج است و دیگر این كه به عنوان یك داروی قطع كننده ی آثار داروهای دیگر نیست . از طرفی این خواب و آرامشی كه می دهد مهم است چرا كه فرد ورزشكار به خواب كامل احتیاج دارد و برای او ضروریست برای اینكه دوباره بدن نیروی از دست رفته را جبران كند و جهش عضلانی نیز صورت بگیرد . 
مشكلی كه با (
GHB) به عنوان محرك خواب آور وجود دارد این است كه تعدادی از افراد كه GHB بعد از مدتی از آزادسازی دوپامین ( Dopamin ) در مغز جلوگیری می كند و سطح ذخیره این ماده را همزمان ( Dopamin) بالا می برد . وقتی GHB مصرف بشود می تواند یك افزایش ناگهانی آزادسازی دوپامین را سبب شود كه می تواند باعث این شود كه در وسط شب شما بیدار شوید . این موضوع احتمالا قابل رؤیت است وقتی كه یك دوز مصرفی بالایی از GHB استفاده شده باشد . بنابراین دوز مصرفی GHB كه خواب را سبب می شود بهتر است كه پائین بیاید . یك راه دیگر كه با این تاثیر مبارزه كنید ساده است در حالی كه 2/1 از اون قرص را بعد از 3 تا 4 ساعت خوابیدن مصرف می كنید . این جالب توجه است كه دقت كنید افزایش آزادسازی Dopamin همچنین دلیلی است كه چرا خیلی از مردم در مورد احساس آسایش بهبود یافته و هوشیاری پس از گذشت یك شب از اثر GHB خبر می دهند . 
GHB یك وضعیت خوشایندی از تمدد اعصاب و حالت شهوانی همراه با یك تنزل ترس و ممانعت ها را نیز به دنبال خود می آورد . این دارو دارای تاثیرات جنبی نیز می باشد در حالیكه حالات لمسی را بهبود می بخشد ، ظرفیت سیخ شدن آلت تناسلی در مردان را افزایش می دهد و از طرفی باعث ازدیاد شدت نیروی نقطه ی اوج تحریك جنسی می گردد . به خاطر همین دلیل است كه GHB به عنوان داروی محبوب برای تمدد اعصاب شناخته شده است .

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

برچسب ها : GHB , دانلود تحقیق استروییدهای خوراکی , Gamma Htdroxybutyrate , محصول متابولیسمی طبیعی , استروییدهای خوراکی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر